Kontakt oss

dnkk@nordiskkatolsk.no for generelle henvendelser

kirkebok@nordiskkatolsk.no for henvendelser som gjelder kirkebok og medlemsregister

Kontaktperson for Den nordisk-katolske kirke i Norge:
Fr Tom Hængsle, erkedegn
Haakon Tveters vei 43, 0686 Oslo, tlf. +47 958 87 806
tomh1@getmail.no

Kontaktperson for Den nordisk-katolske kirke i Sverige:
Fr Albertus Magnus Sterner, erkediakon
Prästgatan 44 B, 111 29 Stockholm
albertus.magnus@nordisk-katolsk.se

Biskop:
Bp Roald Nikolai Flemestad
Nordheimbakken 23, 0378 Oslo, tlf. +47 22 49 97 98 / +47 992 30 232
biskop@nordiskkatolsk.no

Generalvikar:
Fr Ottar Mikael Myrseth
Skåthaugkleiva 34, 6010 Ålesund, tlf. +47 988 76 761
ottar.myrseth@gmail.com

Biskopsvikar for Sverige:
Fr Franciskus Urban Sylvan
Utridarevägen 5A, 37140 Karlskrona, tlf. +46 (0)760-120300
franciskus.urban@nordisk-katolsk.se

 

PRESTER OG DIAKONER I DEN NORDISK-KATOLSKE KIRKE I NORGE:

St. Johannes Døperen, Oslo

Fr Asle Ambrosius Dingstad, sokneprest i Oslo og prost i Viken prosti
Ovenbakken 16A, 1361 Østerås, tlf. +47 952 31 365
asleambrosius@gmail.com

Diakon Jan Per Haug
Fossekallen 19, 3034 Drammen, tlf +47 920 32 677
janphaug@gmail.com

Fr Arne Jens Mathias Sky
arne.sky@gmail.com

Fr Tom Hængsle
Haakon Tveters vei 43, 0686 Oslo, tlf. +47  958 87 806
tomh1@getmail.no

Fr Eyolf Kirill Berg
Bekkeliveien 5, 3470  SLEMMESTAD, tlf. +47 911 76 537
eyolf.kirill@nordiskkatolsk.no

St. Mikael, Fredrikstad

Fr Tore Andreas Andersen, sokneprest
Rødsbråten 54, 1628 Engelsviken, tlf. +47 928 92 725
to-an-an@online.no

Fr Lauritz Elias Pettersen
Løkkebergveien 25, 1792 Tistedal, tlf. +47 971 80 315
laupet55@gmail.com

Diakon Erik Matias Parmer
Festningsgata 9, 1767 Halden, tfl: +47 911 13 467
e.parmer@online.no

Sta. Sunniva, Bergen

Fr Olav Paulinus Øien, sokneprest
Grønnestølsveien 36A, 5073 Bergen, tlf. +47 909 05 909
olav.paulinus@nordiskkatolsk.no

Diakon Ole Helge Gregorius Moe (permisjon)

St Olav, Ålesund

Fr Ottar Mikael Myrseth, prest i Ålesund og prost i Selja prosti
Skåthaugkleiva 34, 6010 Ålesund, tlf. +47 988 76 761
ottar.myrseth@gmail.com

St Justin Martyr, Trondheim

Fr Ottar Mikael Myrseth, prost i Selja prosti
Skåthaugkleiva 34, 6010 Ålesund, tlf. +47 988 76 761
ottar.myrseth@gmail.com

 

PRÄSTER OCH DIAKONER I NORDISK-KATOLSKA KYRKAN I SVERIGE:

Vår Frälsares församling, Stockholm

Fr Albertus Magnus Sterner, administrator
Prästgatan 44 B, 111 29 Stockholm
albertus.magnus@nordisk-katolsk.se

Diakon Ansgar Mattias Holmqvist
Tarantellastigen 42, 19637 Kungsängen, tlf. +46 (0)707 324068
ansgar.mattias@nordisk-katolsk.se

S:t Nikolaus mission, Karlskrona

Fr Franciskus Urban Sylvan
Utridarevägen 5A, 37140 Karlskrona, tlf. +46 (0)760 120300
franciskus.urban@nordisk-katolsk.se

Fr Andreas Dahl
G:a Riksvägen 522, 26698 Hjärnarp, tlf. +46 (0)730 822749
andreas.dahl@nordisk-katolsk.se

Diakon Mikael Salminen
Kyrkogatan 2 D, 371 32 Karlskrona, tel: +46 (0)708 800182
mikael@nordisk-katolsk.se