Kontakt oss

Kontaktpersoner og kleresi i Den nordisk-katolske Kirke i Skandinavia

dnkk@nordiskkatolsk.no for generelle henvendelser

kirkebok@nordiskkatolsk.no for henvendelser som gjelder kirkebok og medlemsregister

Kontaktperson for Den nordisk-katolske kirke i Norge:
Fr Lauritz Elias Pettersen, erkedegn
Løkkebergveien 25, NO-1792  TISTEDAL, tlf. +47 97 18 03 15
laupet55@gmail.com

Kontaktperson for Den nordisk-katolske kirke i Sverige:
Fr Albertus Magnus Sterner, erkediakon
Skomakaregatan 31, SE-371 36  KARLSKRONA, tlf. +46 (0)7 08 58 84 16
albertus.magnus@nordisk-katolsk.se

Biskop:
Ottar Mikael Myrseth
Lerkerinden 117, NO-5099  BERGEN, tlf. +47 98 87 67 61
ottar.myrseth@gmail.com

Generalvikar:
Asle Ambrosius Dingstad
Ovenbakken 16A, NO-1361  ØSTERÅS, tlf. +47 95 23 13 65
asleambrosius@gmail.com

PRESTER OG DIAKONER I DEN NORDISK-KATOLSKE KIRKE I NORGE:

St. Johannes Døperen, Oslo

Fr Asle Ambrosius Dingstad, sokneprest i Oslo og prost i Viken prosti
Ovenbakken 16 A, NO-1361  ØSTERÅS, tlf./Viber +47 95 23 13 65
asleambrosius@gmail.com

Diakon Håkon Johannes Andersen
Kvartsveien 2, NO-1435  ÅS, tlf./Viber +47 92 20 72 60
hakon.cand.philol@gmail.com

Fr Tom Hængsle
Haakon Tveters vei 43, NO-0686  OSLO, tlf. +47 95 88 78 06
haengsletom@gmail.com

Fr Eyolf Kirill Berg
Bekkeliveien 5, NO-3470  SLEMMESTAD, tlf./Viber +47 91 17 65 37
eyolf.kirill@nordiskkatolsk.no

Fr Arne Jens Mathias Sky
arne.sky@gmail.com

St. Mikael, Fredrikstad

Fr Tore Andreas Andersen, sokneprest
Rødsbråten 54, NO-1628  ENGELSVIKEN, tlf. +47 92 89 27 25
to-an-an@online.no

Fr Lauritz Elias Pettersen
Løkkebergveien 25, NO-1792  TISTEDAL, tlf. +47 97 18 03 15
laupet55@gmail.com

Fr. Erik Matias Parmer
Festningsgata 9, 1767 Halden, tlf. +47 91 11 34 67
e.parmer@online.no

Diakon Anders Beda Hjortaas
Haldenveien 176, NO-1655  SELLEBAKK, tlf. +47 98 15 19 88
Subdiakonen@hotmail.no

Sta. Sunniva, Bergen

Fr Olav Paulinus Øien, sokneprest
Grønnestølsveien 36 A, 5073 Bergen, tlf. +47 90 90 59 09
olav.paulinus@nordiskkatolsk.no

St Olav, Ålesund

Biskop Mikael Myrseth, sokneprest
Gjævenesvegen 179, NO-6224  HUNDEIDVIK, tlf. +47 98 87 67 61
ottar.myrseth@gmail.com

St Justin Martyr, Trondheim

Biskop Ottar Mikael Myrseth, prest
Gjævenesvegen 179, NO-6224  HUNDEIDVIK, tlf. +47 98 87 67 61
ottar.myrseth@gmail.com

PRÄSTER OCH DIAKONER I NORDISK-KATOLSKA KYRKAN I SVERIGE:

Vår Frälsares församling, Stockholm

Diakon Ansgar Mattias Holmqvist
Smalviken 9, se-712 95  GRYTHYTTAN, tlf: +46 (0)7 07 32 40 68
ansgar.mattias@nordisk-katolsk.se

S:t Nikolaus mission, Karlskrona

Fr Albertus Magnus Sterner, administrator
Skomakaregatan 31, SE-371 36  KARLSKRONA, tlf. +46 (0)7 08 58 84 16
albertus.magnus@nordisk-katolsk.se

Diakon Mikael Salminen
Kyrkogatan 2 D, SE-371 32  KARLSKRONA, tlf. +46 (0)7 08 80 01 82
mikael@nordisk-katolsk.se

Fr Andreas Dahl
G:a Riksvägen 522, SE-266 98 HJÄRNARP, tel. +46 (0)7 30 82 27 49
andreas.dahl@nordisk-katolsk.se

 

Translate »