Kontakt oss

Kontaktpersoner og kleresi i Den nordisk-katolske kirke i Skandinavia

dnkk@nordiskkatolsk.no for generelle henvendelser

kirkebok@nordiskkatolsk.no for henvendelser som gjelder kirkebok og medlemsregister

Kontaktperson for Den nordisk-katolske kirke i Norge:
Fr Lauritz Elias Pettersen, erkedegn
Løkkebergveien 25, 1792 Tistedal, tlf. +47 971 80 315
laupet55@gmail.com

Kontaktperson for Den nordisk-katolske kirke i Sverige:
Fr Albertus Magnus Sterner, erkediakon
Skomakaregatan 31, 371 36 Karlskrona, Sverige, tlf. +46 70 858 84 16
albertus.magnus@nordisk-katolsk.se

Biskop:
Ottar Mikael Myrseth
Lerkerinden 117, 5099 Bergen, tlf. +47 988 76 761
ottar.myrseth@gmail.com

Generalvikar:
Asle Ambrosius Dingstad
Ovenbakken 16A, 1361 Østerås, tlf. +47 952 31 365
asleambrosius@gmail.com

PRESTER OG DIAKONER I DEN NORDISK-KATOLSKE KIRKE I NORGE:

St. Johannes Døperen, Oslo

Fr Asle Ambrosius Dingstad, sokneprest i Oslo og prost i Viken prosti
Ovenbakken 16A, 1361 Østerås, tlf. +47 952 31 365
asleambrosius@gmail.com

Diakon Håkon Johannes Andersen
Kvartsveien 2, 1435 Ås, tlf +47 922 07 260
hakon.cand.philol@gmail.com

Fr Tom Hængsle
Haakon Tveters vei 43, 0686 Oslo, tlf. +47 958 87 806
haengsletom@gmail.com

Fr Eyolf Kirill Berg
Bekkeliveien 5, 3470 SLEMMESTAD, tlf. +47 911 76 537
eyolf.kirill@nordiskkatolsk.no

Fr Arne Jens Mathias Sky
arne.sky@gmail.com

Diakon Jan Per Haug (permisjon)
Fossekallen 19, 3034 Drammen, tlf +47 920 32 677
janphaug@gmail.com

St. Mikael, Fredrikstad

Fr Tore Andreas Andersen, sokneprest
Rødsbråten 54, 1628 Engelsviken, tlf. +47 928 92 725
to-an-an@online.no

Fr Lauritz Elias Pettersen
Løkkebergveien 25, 1792 Tistedal, tlf. +47 971 80 315
laupet55@gmail.com

Diakon Erik Matias Parmer
Festningsgata 9, 1767 Halden, tfl: +47 911 13 467
e.parmer@online.no

Sta. Sunniva, Bergen

Fr Olav Paulinus Øien, sokneprest
Grønnestølsveien 36A, 5073 Bergen, tlf. +47 909 05 909
olav.paulinus@nordiskkatolsk.no

Diakon Ole Helge Gregorius Moe (permisjon)

St Olav, Ålesund

Biskop Mikael Myrseth, sokneprest
Gjævenesvegen 179, 6224 Hundeidvik, tlf. +47 988 76 761
ottar.myrseth@gmail.com

St Justin Martyr, Trondheim

Biskop Ottar Mikael Myrseth, prest
Gjævenesvegen 179, 6224 Hundeidvik, tlf. +47 988 76 761
ottar.myrseth@gmail.com

PRÄSTER OCH DIAKONER I NORDISK-KATOLSKA KYRKAN I SVERIGE:

Vår Frälsares församling, Stockholm

Diakon Ansgar Mattias Holmqvist
Smalviken 9, 712 95 Grythyttan, tel: +46 (0)707 324068
ansgar.mattias@nordisk-katolsk.se

S:t Nikolaus mission, Karlskrona

Fr Albertus Magnus Sterner
Skomakaregatan 31, 371 36 Karlskrona, Sverige, tlf. +46 70 858 84 16
albertus.magnus@nordisk-katolsk.se

Diakon Mikael Salminen
Kyrkogatan 2 D, 371 32 Karlskrona, tel: +46 (0)708 800182
mikael@nordisk-katolsk.se

Fr Andreas Dahl
G:a Riksvägen 522, 26698 Hjärnarp, tel. +46 (0)730 822749
andreas.dahl@nordisk-katolsk.se